Fotel młodzieżowy COCO biały HALMAR

Fotel młodzieżowy COCO  biały HALMAR
Fotel młodzieżowy COCO  biały HALMAR
Fotel młodzieżowy COCO  biały HALMAR
V-CH-COCO-FOT-BIALY
Dostępny
339,00 zł

Fotel młodzieżowy COCO w kolorze białym

ZAMÓW TELEFONICZNIE:

Fotel COCO

Oto COCO - fotel młodzieżowy na miarę XXI wieku. Nastolatki naszych czasów są coraz bardziej wymagające - nie interesują ich sprzęty o nieatrakcyjnym designie. Na szczęście, COCO do takich nie należy - jest estetyczny, prosty, aczkolwiek pociągający. Jest w jego minimalistycznej formie coś nowoczesnego, co zachwyci każdego młodego człowieka. Ty natomiast, nie będziesz martwić się o jego bezpieczeństwo - COCO został dostosowany do potrzeb młodzieży, powstał po to, by służyć jak najlepiej właśnie młodym ludziom, którzy wchodzą w dorosłość. Uczą się i rozwijają - wszystkim zależy na tym, by mogły robić to w odpowiednich warunkach. Wybierz komfort dla Twojego dziecka - wybierz fotel młodzieżowy COCO.

Fotel dla nastolatka

Szereg zachęcających zalet COCO usatysfakcjonuje każdego troskliwego rodzica. Jesteśmy świadomi, że leży Ci na sercu dobro Twojego nastolatka. Dlatego właśnie proponujemy Ci wybór fotela COCO - pozwoli on młodej osobie uczyć się, korzystać z komputera, lub robić przy biurku cokolwiek, w bezpiecznych, i komfortowych warunkach.

PARAMETRY FOTELA COCO:

Szerokość siedziska: 48

Głębokość siedziska: 53

Wysokość: 80-90

Odległość siedziska od podłoża: 49-59

Materiał: tworzywo / eco skóra

Kolor: biały / czarny

Kurier przelew
0 zł
Kurier pobranie
15 zł
Odbiór osobisty
0 zł
. Ilość sztuk: 100
Brak opinii

Polecane dla Ciebie
Może spodobać Ci się także...

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona korzysta z plików "cookies" aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.