Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Materace

Materac woreczkowy SYRIUSZ P-3 P3

555,00 zł brutto

Materac woreczkowy SYRIUSZ P3

Nowy produkt

699

SYRIUSZ P-3

Materac SYRIUSZ P3 jest średnio twardy. Trzpień wykonany został ze sprężyn kieszeniowych siedmioma zróżnicowanymi strefami twardości, obustronnie obłożony został pianką poliuretanową o grubości 3cm. Pianka ta dodatkowo utwardza oraz usztywnia materac nadając mu średnia twardość. Takie rozwiązanie sprawia, iż materac dokładniej dopasowuje się do kształtu ciała przez punktowe oddziaływanie sprężyn. Materac jest dwustronny, przy regularnym przekładaniu będzie nas służył wyjątkowo długo. Z jednej strony materaca została wszyta wełna która ma za zadanie ogrzać zimą, natomiast z drugiej strony bawełna która ma poprawić wentylację. Sprężyny połączone są za pomocą specjalnej elastycznej włókniny co sprawia że nie zakłócają wzajemnie swojej pracy. Dale to efekt punktowego oddziaływania na poszczególne partie ciała. Pokrowiec obustronnie został przepikowany włókniną antyalergiczną oraz został wszyty w niego zamek, który pomaga w ściągnięciu go w celu wyprania.  Materac ze względu na swoje właściwości jest jednym z bardziej popularnych modeli wśród sprzedających się.

Wkład: sprężyny kieszeniowe 7-strefowe (około 270 sprężyn na m²), przekładki tapicerskie, płyty z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości (3cm), warstwa bawełny oraz wełny owczej.

Pokrowiec: Jersey.

Wysokość: ok. 19 cm.

Zalety:

  • punktowa sprężystość wkładu,
  • 7 stref komfortu,
  • pianka poliuretanowa podnosząca stabilność i trwałość materaca,
  • strona zimowa i letnia,
  • zamek rozdzielczy ułatwiający pranie pokrowca,
  • możliwość wyboru twardości sprężyn (H2 lub H3).

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

Zapraszamy do zapoznania się ze znaczeniem piktogramów.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

DPD50zł
DPD za pobraniem53zł
Odbiór osobisty0zł

Produkty powiązane:

Materac woreczkowy SYRIUSZ L-3
800,00 zł
Materac woreczkowy SYRIUSZ WO-3
621,00 zł
Materac na stelażu SYRIUSZ P-3 P3
649,00 zł