Najczęściej kupowane

Komody

Wyprzedaż! Komoda STOR beżowa z połyskiem Zobacz większe

Komoda STOR beżowa z połyskiem

1 072,00 zł brutto

-864,00 zł

1 936,00 zł brutto

Komoda STOR beżowa

Nowy produkt

100

Wstępne oszacowanie kosztów dostawynot found

Niezwykły styl – połączenie prostej eleganckiej formy, innowacyjnych rozwiązań i niesamowitej funkcjonalności. Komoda STOR  to rozwiązanie do nowoczesnych, stylowych wnętrz. Pomieści niezwykle wiele – posiada dwie duże szafki z półkami na dwóch bokach, pomiędzy nimi dwie pojemne szuflady na podręczne drobiazgi i jeszcze jedną głęboką szufladę. Wykonana w całości z modnej płyty, wykończonej na wysoki połysk!

Korpus komody STOR wraz z frontami szafek i szuflad oraz górnym blatem w pięknym, delikatnym kolorze łagodnego beżu, dającego ogromne pole manewru w aranżacji. Dla wygody użytkowej i zachowania prostoty formy, w szufladach i drzwiczkach szafek zamiast uchwytów, zastosowano system „Push up!” – delikatne naciśnięcie powoduje samoczynne otwarcie. Solidne materiały, starannie dopracowane szczegóły i doskonała jakość – to kolekcja STOR w całej okazałości.

WYMIARY I DANE TECHNICZNE
 

  • Wysokość całkowita: 71 cm
  • Szerokość całkowita: 138 cm
  • Głębokość całkowita: 38 cm
  • Otwieranie drzwiczek i szuflad: system „Push up!”

Mebel wysyłany jest w paczkach do szybkiego, samodzielnego montażu, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub spedycyjnej. W paczkach znajduje się instrukcja montażu oraz okucia.

SCHENKER pobranie 155
GLS 77

Nasze marki