Fotel gamingowy COBRA czarno-pomarańczowy HALMAR

Fotel gamingowy COBRA...
Fotel gamingowy COBRA...
Fotel gamingowy COBRA...
V-CH-COBRA-FOT
599,00 zł

Fotel dla gracza COBRA w kolorze czarno pomarańczowym

ZAMÓW TELEFONICZNIE:

Fotel COBRA

Oto świetna okazja dla każdego gracza - szansa na komfort w epickim wydaniu. Niesamowicie atrakcyjny design fotela gamingowego COBRA przyciąga wzrok i imponuje nowoczesnością. Poznaj szereg zalet, jakie niesie ze sobą wejście w posiadanie odpowiedniego fotela dla gracza. Przede wszystkim, tylko siedząc wygodnie możesz w pełni skupić się na tym, co widzisz na ekranie. Kto myśli o kolejnym levelu, kiedy plecy bolą? Pasja zasługuje na to, by oddawać się jej z przyjemnością - wybierz profesjonalny sprzęt, który Ci na to pozwoli. Zdecyduj się na fotel gamingowy COBRA, i odkryj przyjemność z gier komputerowych na nowo. COBRA czeka właśnie na Ciebie.

Doskonały fotel dla fanów e-rozrywki

Nie czekaj, aż wszyscy pójdą na przód stojąc w miejscu. Wznieś swoją wygodę na wyższy poziom. Nie ma nic prostszego - wystarczy zapewnić sobie godne siedzisko - niezwykły, wyposażony w mechanizm TILT, wykonany z eco skóry i tkaniny membranowej fotel gamingowy COBRA to najlepszy wybór.

PARAMETRY FOTELA COBRA:

Szerokość siedziska: 66

Głębokość siedziska: 66

Wysokość: 114-124

Odległość siedziska od podłoża: 48-58

Materiał: eco skóra / tkanina membranowa

Kolor: czarny /pomarańczowy

DPD
0zł
DPD za pobraniem
0zł
Odbiór osobisty
0zł
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona korzysta z plików "cookies" aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.