Poznaj GDM Meble!

Umeblowaliśmy już tysiące domów i mieszkań

Nasz sklep GDM oferuje szeroki wybór mebli, które spełnią twoje oczekiwania; od podstawowych jak łóżka, szafy i stoły – poprzez różnorodne komody, fotele i pufy. W GDM znajdziesz szeroką ofertę produktów różnych kategorii. A to wszystko w jednym miejscu!

Od ponad 13 lat oferujemy unikatowe meble od firm z całego świata, które cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów. Skrupulatnie selekcjonujemy dostawców i docieramy do nich samodzielnie w celu zadowolenia naszych klientów.

O nas

Tylko 5 producentów

Starannie selekcjonujemy naszych dostawców aby zagwarantować towar dobrej jakości

99,6%

Niemalże wszyscy nasi klienci są zadowoleni

2007

od 13 lat na rynku

24h

Większość naszych produktów wysyłamy 24h

Towar dostępny na naszym magazynie

Produkty gotowe posiadamy na naszym magazynie, co gwarantuje szybką dostawę.

              Od ponad 13 lat oferujemy unikatowe meble od firm z całego świata, które cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów. Skrupulatnie selekcjonujemy dostawców i docieramy do nich samodzielnie w celu zadowolenia naszych klientów.

Sam zaprojektuj meble!

Meble wykonane z litego drewna personalizujemy na życzenie. Możemy wykonać meble, które sam zaprojektujesz, zmienić kolor, usunąć elementy, dodać elementy.

Chcesz sam zadecydować o wyglądzie Twoich mebli. Napisz do nas już teraz!

Niezależnie od wielkości zamówienia są one realizowane za pośrednictwem firm kurierskich lub transportowych. W razie wątpliwości dajemy możliwość skontaktowania się z nami i zadania wszelkich pytań, z przyjemnością wytłumaczymy i pomożemy dokonać wyboru. W jak największym możliwym stopniu staramy się dopasować do preferencji klientów. Wszystko czego potrzebujesz to nasz sklep.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
            +48 664 756 158

Wyślij do nas email:

gdmmeble2@gmail.com

Wyślij do nas wiadomość
na Facebooku
[kliknij tutaj]

logo gdm meble
Produkt dodany do ulubionych