Łóżka Gotland w połączeniu z szafkami nocnymi tworzą wygodną sypialnie.

Długie godziny spędzone w łóżku jeszcze nigdy nie były takie przyjemne, dzięki miękkiemu zagłówkowi możesz z przyjemnością zjeść śniadanie w łóżku lub oglądać nocne maratony filmowe.

Sypialnia musi kojarzyć nam się ze spokojem, dzięki łóżkom z drewna poczujesz spokój lasu w swojej sypialni. Solidnie wykonanie zagwarantuje długie lata przyjemności z użytkowania.

Dzięki możliwości wyboru koloru drewna z sześciu dostępnych kolorów, dopasujesz łóżko gotland do twojej sypialni, a drewno zyska bogaty, jednolity kolor. Dodatkowo dopasujesz łóżko do swojego gustu wybierając dla niego jeden z 16 dostępnych kolorów zagłówka.

Łóżko gotland spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wybierając kolor tapicerki spośród 16 dostępnych, miłych w dotyku i mieniących się w świetle, tkanin cassablanca. Dzięki technologii Cleanboo, w której wykonano tą tkaninę nie musisz obawiać się o zabrudzenia. Tkanina ma ograniczone wchłanianie płynów, dzięki czemu rozlane płyny formują się w łatwe do wtarcia krople.

Łóżka z kolekcji Gotland:
- wersja klasyczna 
- wersja podwyższona o 13 cm (Gotland HIGH)
- wersja podwyższona o 13 cm ze skrzynią na pościel (Gotland HIGH & BC)
- wersja podwyższona o 13 cm z szufladami (Gotland HIGH & DRAWERS)

Łóżko sosnowe gotland
Łóżko gotland

Meble drewniane to przede wszystkim urok naturalnego drewna w Twoim domu.

Wybierz drewno z jakiego my stworzymy dla Ciebie sypialnię marzeń. Do wyboru posiadamy drewno sosnowe oraz bukowe.

Do produkcji mebli sosnowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Meble produkowane z litego drewna bukowego cechuje niespotykana trwałość. To gatunek drewna, który doskonale chroni się przed uszkodzeniami mechanicznymi i świetnie spisuje się na przestrzeni wielu lat intensywnego użytkowania.

Produkty z kolekcji Gotland sosna oraz pasujące meble do sypialni

Produkt dodany do ulubionych