Wnętrze w stylu vintage? Czemu nie! Z kolekcją MEZO firmy Halmar jego urządzenie będzie dziecinnie proste. Oryginalne bryły pozwolą na zaaranżowanie salonu, przedpokoju lub domowego gabinetu w sposób modny, ale i funkcjonalny.

MEZO to meble przyciągające wzrok zarówno kolorystyką nawiązującą do stylu retro-vintage, jak i nietypową konstrukcją. Znajdziesz tutaj z pozoru tradycyjne regały z otwartymi półkami, ale także niesymetrycznie rozmieszczonymi szufladkami i schowkami, niewielkie szafki wyglądające jak piramidy ułożone z klocków, a także ultra proste biurko. Wszystkie bryły zostały osadzone na charakterystycznych dla swojego stylu wysokich, skośnych nóżkach. W ramach programu znalazła się również ława z półką i szufladą i szafka RTV.

W odpowiednim otoczeniu kolekcja Mezo nada Twoim pomieszczeniom również industrialnego stylu. Dobrze będzie komponować się z modernistycznymi dodatkami, elementami wykonany z metalu i szkła, a także surową cegłą czy betonem. Liczne szuflady i szafki pozwolą na uporządkowanie niezbędnych w danym wnętrzu przedmiotów, a otwarte wnęki i półki pomieszczą książki, płyty i dekoracje. 
Meble z tej kolekcji zostały wykonane z wysokiej jakości laminowanej płyty meblowej a wznoszą się na nożkach ze stali malowanej proszkowo, co gwarantuje stabilność mebli.

Na kolekcje MEZO

składają się:

MKM-1.jpg