Najczęściej kupowane

Szafy

Szafa sosnowa BOVERIO 3D Zobacz większe

Szafa sosnowa BOVERIO 3D

2 716,00 zł brutto

Szafa sosnowa BOVERIO 3D

Nowy produkt

8000

Wstępne oszacowanie kosztów dostawynot found

Termin realizacji zamówienia od 4 do 7 tygodni.

Co zawiera cena?

- pełną konstrukcję szafy drewnianej

- drążek metalowy na ubrania

- 6 kolorów mebla do wyboru bezpłatnie oraz kolor biały za dopłatą

- instrukcję montażu 

- 5 lat gwarancji                           

Praktyczna ozdoba każdego mieszkania: Wspaniały trzydrzwiowy mebel dający duże możliwości. Interesujący design i wysoka praktyczność.

Niezbędny mebel: Boverio 3D posiada funkcjonalne półki i drążek wieszakowy, przez co jest niepowtarzalną i pakowną szafą, która zadowoli nawet bardzo wymagających Klientów.

Komfort na długie lata: Szafa została wykonana z drewna sosnowego pozyskanego w 100% w polskich lasach. Jako materiału używamy sosny klejonej, bezsęcznej, łączonej na tzw. "mikrowczepy" lub litej. Taka konstrukcja zapobiega deformacji elementów mebla pod wpływem wilgoci i niekorzystnych warunków otoczenia. Grubość wszystkich elementów konstrukcji mebla to 2 cm. Nie ma mowy o sękach lub przebarwieniach. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata.Różnorodność: Mebel został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań, Klient ma do dyspozycji kilka dostępnych kolorów, dzięki którym stworzy sypialnię swoich marzeń. Bejca zapewni drewnianym elementom bogaty jednolity kolor.Montaż i specyfikacja techniczna: Mebel wysyłany w stanie zdemontowanym do samodzielnego, szybkiego montażu. Oferta nie obejmuje innych przedmiotów niż oferowany mebel, a prezentowanych na zdjęciach.   • rodzaj drewna: sosna
  • szerokość całkowita - 122 cm
  • głębokość całkowita - 62 cm
  • wysokość całkowita - 190 cmATUTY SZAFY:

wykonana z naturalnego i ekologicznego drewna sosnowego

- wysoka praktyczność

- niezbędna ozdoba w sypialni, garderobie

- pakowna

- solidne i stabilne wykonanie

- prosty i szybki montaż

- wytrzymałość i odporność na uszkodzenia

 

Nasze marki