Najczęściej kupowane

Promocje

Szafki RTV

Szafka RTV bukowa LAGERKVIST

1 199,00 zł brutto

Szafka RTV bukowa LAGERKVIST

Nowy produkt

7999

Wstępne oszacowanie kosztów dostawynot found

Termin realizacji zamówienia od 4 do 7 tygodni.

Co zawiera cena?

- pełną konstrukcję szafki drewnianej RTV

- 6 kolorów mebla do wyboru bezpłatnie oraz kolor biały za dopłatą

- 5 lat gwarancjiPiękno tkwi w prostocie: Szafka RTV z serii Lagerkvist jest prosta, pojemna i piękna. Doskonale pasuje do łóżek i komód z tej serii. W części środkowej znajdują się dwie szerokie półki. Z prawej i lewej strony drzwiczki.

Idealny mebel dla wielbicieli kina domowego: Mebel wyróżnia się prostą i praktyczną formą. Pomysłowe półki i wnęki rozwiążą problem z rozmieszczeniem tunera TV, odtwarzacza DVD, płyt, pilotów, głośników. 

Wysoka jakość na długie lata: Szafka została wykonana z drewna bukowego pozyskanego w 100% w polskich lasach. Jako materiału używamy buku klejonego, bezsęcznego, łączonego na tzw. "mikrowczepy" lub litego. Taka konstrukcja zapobiega deformacji elementów mebla pod wpływem wilgoci i niekorzystnych warunków otoczenia. Grubość wszystkich elementów konstrukcji mebla to 2 cm. Nie ma mowy o sękach lub przebarwieniach. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata.

 

Uwaga: Informujemy, że niektóre niewidoczne z zewnątrz elementy mebla mogą być wykonane z drewna sosnowego. Takie zestawienie poszczególnych elementów składowych tworzy niezwykle solidną całość o najwyższej jakości i wynika z chęci zachowania atrakcyjnej, korzystnej ceny mebla dla naszych Klientów.

Różnorodność: Mebel został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań, Klient ma do dyspozycji kilka dostępnych kolorów szafki, dzięki którym stworzy sypialnię swoich marzeń. Bejca zapewni drewnianym elementom bogaty jednolity kolor.

Montaż i specyfikacja techniczna: Mebel wysyłany w stanie zdemontowanym do samodzielnego, szybkiego montażu. Oferta nie obejmuje innych przedmiotów niż oferowany mebel, a prezentowanych na zdjęciach.   • rodzaj drewna: buk
  • wysokość całkowita - 37 cm
  • szerokość całkowita - 160 cm
  • głębokość całkowita - 45 cm
  • grubość blatów - 1,8 i 2,5 cm
  • prześwit pod szafką - 2,5 cmATUTY SZAFKI:wykonana z naturalnego i ekologicznego drewna bukowego

- urzekający mebel z pomysłowymi, praktycznymi półkami i wnękami

- możliwość komfortowego rozmieszczenia sprzętu RTV

- idealna dla fanów telewizji i kina

- solidne i stabilne wykonanie

- optymalne wymiary

- prosty i szybki montaż

- wytrzymałość i odporność na uszkodzeniaSCHENKER pobranie 45
GLS 35

Nasze marki