Najczęściej kupowane

Szafki nocne

Szafka nocna sosnowa ANGELI

165,00 zł brutto

Szafka nocna sosnowa ANGELI

Nowy produkt

8000

Wstępne oszacowanie kosztów dostawynot found

Termin realizacji zamówienia od 4 do 7 tygodni.

Co zawiera cena?

- pełną konstrukcję mebla

- 6 kolorów mebla do wyboru bezpłatnie oraz kolor biały za dopłatą

- 5 lat gwarancjiŚwietny dodatek do każdego pokoju: Niewielkich rozmiarów szafka nocna, która urzeka swoją prostotą. Angeli z pewnością umili pobyt w sypialni i wprowadzi przyjemny oraz ciepły klimat tego wnętrza.

Wygoda i zadowolenie: Szafa nocna Angeli jest meblem wygodnym, poręcznym i sprawdzi się przy każdym łóżku. Bez trudu pomieści ulubioną książkę, gazetę, budzik, telefon, okulary oraz inne przydatne drobiazgi.

Wysoka jakość na długie lata: Szafka została wykonana z drewna sosnowego pozyskanego w 100% w polskich lasach. Jako materiału używamy sosny klejonej, bezsęcznej, łączonej na tzw. "mikrowczepy" lub litej. Taka konstrukcja zapobiega deformacji elementów mebla pod wpływem wilgoci i niekorzystnych warunków otoczenia. Grubość wszystkich elementów konstrukcji mebla to 2 cm. Nie ma mowy o sękach lub przebarwieniach. Wszystkie części zostały ze sobą połączone za pomocą śrub w bardzo solidną i mocną konstrukcję, która przetrwa długie lata.

Różnorodność: Mebel został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wszystkich oczekiwań, Klient ma do dyspozycji kilka dostępnych kolorów szafki, dzięki którym stworzy sypialnię swoich marzeń. Bejca zapewni drewnianym elementom bogaty jednolity kolor.

Montaż i specyfikacja techniczna: Oferta nie obejmuje innych przedmiotów niż oferowany mebel, a prezentowanych na zdjęciach.   • rodzaj drewna: sosna
  • szerokość całkowita - 40 cm
  • głębokość całkowita - 30 cm
  • wysokość całkowita - 38 cm

ATUTY SZAFKI:wykonana z naturalnego i ekologicznego drewna sosnowego

- prosta, wygodna i użyteczna

- umili czas w sypialni

- przydatna w każdej sypialni

- solidne i stabilne wykonanie

- optymalne wymiary

- wytrzymałość i odporność na uszkodzenia

SCHENKER pobranie 45
GLS 35

Nasze marki