Najczęściej kupowane

Promocje

Materace

Materac z pianką termoelstyczną OPTIMAX Zobacz większe

Materac z pianką termoelstyczną OPTIMAX

1 313,00 zł brutto

Nowy produkt

7000

Wstępne oszacowanie kosztów dostawynot found

Optimax

Wkład: zawiera płytę z pianki wysokoelastycznej obustronnie obłożoną piankami termoelastycznymi Visco o różnej twardości.

Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina z Silver lub AloeVera pikowanego włókniną antyalergiczną o podwyższonej gramaturze. Posiada siatkę wentylacyjna oraz dwa zamki rozdzielcze. Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu wykonany z siatki trykotowej.

Wysokość: ok. 19 cm.

Zalety: zastosowanie pianek o różnych twardościach daje możliwość dostosowania materaca do własnych preferencji. Pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i oraz temperaturę, dzieki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia komfort snu. Pianka wysokoelastyczna, będąca rdzeniem materaca, jest odporna na odkształcenia i bardzo komfortowa. Posiada ona wyspecjalizowane nacięcia poprawiające cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Materac o właściwościach rehabilitacyjnych, zalecany w profilaktyce antyodleżynowej. Idealny do stelaży regulowanych.

tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

Zapraszamy do zapoznania się ze znaczeniem piktogramów.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

DPD 0zł
DPD za pobraniem 15zł
Odbiór osobisty 0zł

Nasze marki